Onderdeel van Avans Hogeschool

Sterrenregen onder alumni

Dit seizoen gingen er een hoop voorstellingen van KTA-alumni in première. We zijn trots op de prachtige voorstellingen die ze gemaakt hebben en delen met jullie graag een greep uit de mooie recensies:

 

 

Kiki met band – Kiki Schippers

Volkskrant ★★★★☆

“De vocale registers die Kiki Schippers opentrekt zijn indrukwekkend, maar haar eerste theaterconcert beklijft vooral vanwege de inhoudelijke samenhang.” 

 

Kroost – Grof Geschud

De Standaard ★★★★★

Parool ★★★★☆

Trouw ★★★★☆

“De origineelste opening die we in lange tijd gezien hebben (…) Hoogst getalenteerd cabaretduo.”

 

Resumé 1 – Jan Beuving

Volkskrant ★★★★☆

“Dit theaterconcert bewijst dat Jan Beuving een liedschrijver uit de buitencategorie is.”

 

In den beginne – Vlamousse

Dagblad van het Noorden ★★★★☆

Theaterkrant; Keuze van de criticus

“De twee staan ontspannen, krachtig en zelfverzekerd op het podium, en dat is niet alleen lekker om naar te kijken, maar ook nog eens terecht.”

 

Met de beste bedoelingen – Thijs van de Meeberg

Trouw ★★★★☆

Theaterparadijs ★★★★☆

“In een verhaal doorspekt met scherpe en directe grappen brengt hij zijn onderwerpen op meesterlijke wijze over op het publiek.”

 

Who’s the man – Stefan Hendrikx

NRC ★★★★☆

Volkskrant ★★★★☆

“Cabaretier Stefan Hendrikx overtuigt in debuut over conflict tussen verlangens en verwachtingen.”

 

 

Beeld: Anne van Zantwijk

Laatste nieuws

Alumna Jikke Schepers is vanuit het Amsterdams Kleinkunst Festival geselecteerd om deel te nemen aan het nieuwe kleinkunstcollectief in de geest van Ramses Shaffy: Club Shaffy 2026.
De Bachelor Cabaret van de Koningstheateracademie is opnieuw uitgeroepen als Topopleiding in de Keuzegids 2026. Net als in 2025 behoort de opleiding daarmee tot de best beoordeelde studies van Nederland.
Achter de schermen wordt er hard gewerkt aan weer een nieuwe hommage! In het derde studiejaar slaan onze studenten de handen ineen om opnieuw een ode te brengen aan een thema of persoon.