Onderdeel van Avans Hogeschool

Kiki Schippers genomineerd voor Annie M.G. Schmidtprijs

Afgelopen zaterdag 16 maart werden de genomineerden voor de Annie M.G. Schmidtprijs bekendgemaakt. Uit 136 inzendingen zijn nu zes kansmakers geselecteerd. Tussen hen zat ook onze alumna Kiki Schippers.

 

 

Kiki Schippers is dit jaar genomineerd met haar lied ‘Tata’, en viert daarmee intussen al haar vijfde nominatie voor deze prijs. In 2016 heeft ze de prijs ook binnengesleept met haar lied ‘Er spoelen mensen aan’. Beide liederen zijn te beluisteren op verschillende streamingdiensten.

De Annie M.G. Schmidtprijs is een prestigieuze onderscheiding die ieder jaar wordt uitgereikt voor het beste theaterlied van het afgelopen seizoen. Dit jaar is alweer de 32e editie van de uitreiking. Oud-winnaars van deze prijs zijn onder anderen Wende Snijders, Maarten van Roozendaal, en Bram Vermeulen.

Op zondag 21 april zal de uitreiking plaatsvinden in de Kleine Komedie, met een feestelijk en publiek toegankelijk avondprogramma waar de zes genomineerden ook hun kansmakende theaterlied live ten gehoren zullen brengen.

 

 

Beeld: Anne van Zantwijk, Amsterdams Kleinkunst Festival

Laatste nieuws

De meeste mensen denken dat je een solo-artiest bent als je vertelt dat je cabaretier bent. Maar een studie aan de KTA levert ook veel samenwerkingen op! Benieuwd hoe dat is?
De werkweek locatie is bekend! Van 28 april tot en met 2 mei gaat de volledige Koningstheateracademie met al haar studenten een week lang theatermaken! Benieuwd waar we heen gaan?
We zijn op zoek naar een nieuwe lichting eerstejaars! Denk jij dat je de nieuwe Daniël Arends, Yentl of de Boer bent? Kom dan auditie doen.