Onderdeel van Avans Hogeschool

Fimme Bakker tekent bij Bos Theaterproducties!

Fimme Bakker studeerde in 2022 af aan de Koningstheater-academie. In 2023 won hij de juryprijs van het Groninger Studenten Cabaret Festival met zijn voorstelling ‘Alles of Niets’, waarna een succesvolle finalistentour volgde.

Afgelopen seizoen speelde Fimme samen met zijn vader Bram Bakker de voorstelling ‘Ben je bezopen?’, een zeer succesvolle duovoorstelling over verslaving, die ook in 24-25 nog meer dan 55 keer in de theaters te zien is. Lees hiEn vanaf seizoen 25-26 zal Fimme te zien zijn met zijn eerste avondvullende voorstelling ‘Zwaargewicht’.

Fimme heeft een wekelijkse column bij Yoursafe Radio, waarin hij vaak zijn strijd met overtollige kilo’s aanhaalt. Daarnaast is Fimme auteur van het boek ‘Ben je Bezopen?’, dat in 2024 uitkwam en waar ondertussen alweer de 2e druk van op de planken ligt.

En als klap op de vuurpijl heeft hij onlangs getekend bij impresariaat Bos theaterproducties.
Ben je benieuwd naar de voorstelling of zijn boek? Neem een kijkje op zijn website.

Lieve Fimme, gefeliciteerd met deze mijlpaal!

 

Laatste nieuws

Jaar drie van de Koningstheateracademie speelt: Een Hommage aan de Lelijkheid! De voorstelling is de komende tijd op meerdere plekken in het land te zien. Wanneer kom jij kijken?
Club Felix maakt zich klaar voor Theaterfestival Boulevard. Studenten en alumni van St. Joost School of Art & Design en de Koningstheateracademie verzorgen weer een uniek programma in Pand 18.
Na een studie aan de Koningstheateracademie kun je van alles gaan doen. Een voorstelling maken met je broer, spelen op festivals, of eigen muziek uitbrengen, alles is mogelijk! Bekijk hier welke alumni we deze week in het zonnetje zetten!