Onderdeel van Avans Hogeschool

Alumnus Tijmen van Barneveld bij Comedytrain

Koningstheateracademie-alumnus Tijmen van Barneveld is aspirant-lid geworden bij Comedytrain. Na een auditie en een stemming van alle Comedytrainleden is Tijmen één van de vier aspitant-leden en mag hij het komende jaar zijn comedy ontwikkelen in thuisbasis Toomler.

Comedytrain in Toomler geldt als dé Nederlandse comedytempel. In 1990 was dit het eerste vaste podium voor stand-up comedy. Sindsdien hebben talloze gevestigde namen zich mogen ontwikkelen onder de vlag van Comedytrain. Theo Maassen, Najib Amhali, Hans Teeuwen, Soundos el Ahmadi en Ronald Goedemondt is slechts een greep uit de indrukwekkende lijst van cabaretiers en comedians die hun naam eraan hebben verbonden.

Wij feliciteren Tijmen en wensen hem een fantastische tijd toe in Toomler!

Klik hier voor de agenda van Toomler.

 

Laatste nieuws

De meeste mensen denken dat je een solo-artiest bent als je vertelt dat je cabaretier bent. Maar een studie aan de KTA levert ook veel samenwerkingen op! Benieuwd hoe dat is?
De werkweek locatie is bekend! Van 28 april tot en met 2 mei gaat de volledige Koningstheateracademie met al haar studenten een week lang theatermaken! Benieuwd waar we heen gaan?
We zijn op zoek naar een nieuwe lichting eerstejaars! Denk jij dat je de nieuwe Daniël Arends, Yentl of de Boer bent? Kom dan auditie doen.