De Playground is er voor beginners, professionals en alles daartussenin. Deze opleiding helpt kleinkunstenaars, theatermakers en stand-uppers (in de dop) om het beste in zichzelf naar boven te halen. Ervaring is geen vereiste: met motivatie, nieuwsgierigheid en passie kan je zo aan de slag.
Ooit begon de Playground als aftakking van de Koningstheateracademie. Nu is het uitgegroeid tot een op zichzelf staande opleiding. Je volgt twee keer negen weken lang, op de vrijdagochtend én -middag, een aantal vakken. Het programma wordt afgestemd op jouw wensen. Cabaret Playground loopt van september tot en met mei, met een afsluitende presentatie na ieder blok. Hierin kun je laten zien wat je geleerd hebt en het meteen voor publiek uitproberen.
De lessen
Het kernvak van de opleiding is uiteraard maken. Hierin werk je samen met een regisseur aan je eigen cabaretmateriaal. Daarnaast zijn er keuzevakken in spel, schrijven en zang. Je leert ook kijken naar het materiaal van anderen: wat inspireert je? Wat werkt op je lachspieren? Wat niet – en waarom? Ook leer je je eigen maakproces beter kennen en presenteer je wekelijks je werk aan je medecursisten en de regisseur.
Kennismakingsdag
Kom jij kennismaken op zondag 24 augustus? Dan kun je alvast de potentiële medecursisten, studenten én de vakken een beetje leren kennen. Aanmelden kan hier.
Meer weten?
Ben je enthousiast geworden? Hier vind je alle informatie. Heb je nog vragen, of wil je overleggen? Mail dan vooral even naar Marjon – zij vertelt je graag meer: marjonmaasbommel@hotmail.com