Onderdeel van Avans Hogeschool

Het festivalseizoen is begonnen

De laatste voorstellingen zijn gespeeld, de lokalen opgeruimd, de koffieautomaat schoongemaakt en de stoelen staan op tafel. Terwijl de theaters en de academie haar deuren sluiten voor de zomerstop, komen de festivals op gang.

Tijd om buiten te spelen dus! Onze studenten en alumni zijn deze zomer dan ook weer te zien op onder andere Theaterfestival Boulevard, kleine zomerpodia of intieme pop-up voorstellingen. Ze spelen, zingen, raken en laten lachen.

Na de vakantie staan onze deuren weer open voor een nieuw schooljaar vol cabaret, kleinkunst en verrassende projecten.

Voor nu een hele fijne zomer.

Laatste nieuws

Alumni vinden hun plek in uiteenlopende hoeken van het werkveld. In deze duo-editie zetten we makers in het zonnetje die elkaar tijdens of via de opleiding vonden en inmiddels aan de weg bouwen in het theaterlandschap.
Terwijl er buiten sneeuw ligt, zijn de studenten op de academie alweer hard aan het werk. We trappen het jaar af met de terugkerende workshopweken van gastdocenten.
Het is alweer ruim een week geleden dat onze eerste- en tweedejaars studenten op het podium stonden met de oudejaarsconference: Kan Wim? Nu is het tijd voor een welverdiende vakantie!