Onderdeel van Avans Hogeschool

Alumni in het zonnetje – podiumeditie

Een bijzondere editie van ‘Alumni in het zonnetje’. Deze oud-studenten hebben ieder op hun eigen manier een podium opgericht voor cabaret, kleinkunst en theater. Want waar geen plek is om te spelen, maken onze alumni er zelf een. 

☀️ Laugh Out Landing (LOL) – Aren Scholte & Lex van Wieren

In Amstelveen bouwen oud-studenten Aren Scholte en Lex van Wieren aan het cabaretpodium: Laugh Out Landing. In samenwerking met Theater de Landing en Schouwburg Amstelveen presenteren zij avonden vol vers materiaal van aanstormend talent. Cabaret, kleinkunst en meer – iedere editie brengt nieuw talent. 

📅 De komende data kan je vast in je agenda zetten: 2 oktober, 6 november en 4 december.

☀️ KIEM – Luuk Weggemans

Samen met Eveline Mol richtte alumnus Luuk Weggemans KIEM op: een try-outpodium voor het theaterlied, geproduceerd door De Kleine Komedie. Bij KIEM krijgen zowel jonge makers als doorgewinterde artiesten de ruimte om nieuw materiaal uit te proberen. In een intieme setting geven ze een kijkje in hun hoofd. Pakkend en poëtisch, onbevangen en met lef – en steevast voorzien van een flinke lik humor.

📅 De eerstvolgende editie is op 1 oktober. 

☀️ Comedy Nijmegen – Wouter van de Waterbeemd

Met Comedy Nijmegen organiseert alumnus Wouter van de Waterbeemd hilarische comedyavonden in de tropische sfeer van Roxy’s Tiki Bar. Comedy Nijmegen is inmiddels dé hotspot in de regio voor cabaret, kleinkunst en alles daartussenin. Cocktails, comedy en keihard lachen gegarandeerd, met iedere editie weer een nieuwe line-up.

📅 Ben jij erbij op 25 september?

We zijn trots op deze makers die het vak levend houden en verrijken. Jullie maken en behouden ruimte voor verhalen, voor humor, voor kleinkunst.

Laatste nieuws

Naast de voltijdopleiding Bachelor Cabaret kun je ook een minor bij ons volgen. Komend studiejaar bieden we niet één, maar twee minoren aan: de Minor Cabaret en de Minor Performance in Art.
De zon schijnt volop, dus waarom niet nóg een alumnus in het zonnetje zetten? En nu we toch bezig zijn, nemen we ook gewoon een van de huidige studenten mee.
Na de Koningstheateracademie kun je alle kanten op. Tijdens de opleiding onderzoek je wat bij jou als maker past. Deze week zetten we twee alumni in het zonnetje die op eigen wijze aan de weg bouwen in de muziekwereld.